Top 10 Abwischbare Stifte Mit Schwamm – Markery sucho- i mokrościeralne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Staedtler

#ad

Okrągła końcówka 2 mm, pudełko z możliwością postawienia / zestaw kombi, wielokolorowa, Markery 351 Lumocolor do białych tablic Whiteboard od Staedtler, 6 markerów w 6 kolorach

#ad
Staedtler #ad - Cieralne na sucho, nie pozostawiają śladów na takich powierzchniach jak białe tablice, szkło i porcelana. Okrągła końcówka: 2 mm, do wielokrotnego napełniania, bezzapachowe, markery szybkoschnące, można używać w samolocie. Atrament z formułą dry-safe: pozostawiony bez skuwki marker nie zasycha nawet przez kilka dni ISO 554. 6 kolorów pomarańczowy, zielony, niebieski, fioletowy, czerwony, czarny w stabilnym pojemniku Staedtler z możliwością postawienia.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość10.63
Długość59.45
Waga0.37
Szerokość46.46
Numer części351 WP6
Model351 WP6 ST
GwarancjaGwarancja producenta: 2 lata

2. Staedtler

#ad

Stojące pudełko, wielokolorowa, zestaw ekonomiczny, Staedtler 351 Lumocolor markery do białych tablic suchościeralnych, okrągła końcówka o grubości 2 mm

#ad
Staedtler #ad - Końcówka okrągła o grubości 2 mm. Nadają się do ponownego napełnienia. Ochrona przed wysychaniem dry safe – markery mogą leżeć otwarte przez wiele dni bez ryzyka wyschnięcia warunki badania wg ISO 554. Cieralne na sucho, nie pozostawiają śladów na takich powierzchniach jak białe tablice, szkło i porcelana. Szybkoschnące, bezzapachowe. Cztery kolory czerwony, niebieski, zielony i czarny w stojącym pudełku.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość1.18
Długość6.1
Waga0.49
Szerokość5.94
Numer części351 WP8
Model351 WP8ST
GwarancjaNo

3. Lumocolor

#ad

305F WP4-1, do skorygowania na sucho, STAEDTLER Długopis do folii Lumocolor correctable, końcówka F szerokość linii ok. 0,6 mm, zestaw 4 kolorów, wysoka jakość Made in Germany

#ad
Lumocolor #ad - Intensywne kolory, odporny na światło, bezzapachowy, rozpuszczalny w wodzie tusz, nie przebija przez papier, możliwość ponownego napełniania za pomocą stacji benzynowej 487 05. Zakres dostawy: cztery kolory czerwony, zielony, niebieski, czarny w stabilnym pudełku STAEDTLER. Korpus i skuwka z polipropylenu PP gwarantują długą żywotność – atrament nie wyparowuje. Nadaje się do projekcji z góry nogami, wysoka jakość Made in Germany. Cieralna na sucho z wielu gładkich powierzchni, wbudowana wycieraczka na końcu pisaka, nasadka z zabezpieczeniem przed stoczeniem.
MarkaLumocolor #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość0.67
Długość5.94
Waga0.11
Szerokość2.01
Numer części305F WP4-1
Model305F WP4-1ST
Gwarancja0 Jahre Herstellergarantie

4. Staedtler

#ad

STAEDTLER 351 WP4-9X markery do tablic suchościeralnych Lumocolor, bez pozostawiania śladów, wysoka jakość, okrągła końcówka o szerokości linii, zmywalne na sucho, zestaw 4 czarnych markerów

#ad
Staedtler #ad - Dry safe – może leżeć otwarty przez wiele dni bez wysychania klimat badania zgodnie z normą ISO 554 – zapewnia wysoką niezawodność.

Trzonek pp i nasadka gwarantują długą żywotność tuszu bez parowania; łatwe napełnianie za pomocą stacji paliwowej STAEDTLER 488 51; Made in Germany. 2 mm – zapobiega wciśnięciu końcówki w trzonek. Zakres dostawy: 4 czarne markery do tablic suchościeralnych w stabilnym pudełku Staedtler. Blokowana okrągła końcówka o szerokości ok. Możliwość wycierania na sucho i bez pozostawiania śladów z białych tablic i powierzchni takich jak szkło i porcelana; szybkoschnący tusz niezawierający ksylenu i toluenu; Airplane Safe.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość1.06
Długość5.94
Szerokość3.19
Numer części351 WP4-9X
Model351WP4-9X ST
Gwarancjanie

5. Schneider

#ad

Mocne i intensywne kolory etui w 4 kolorach, Schneider Maxx 290 markery do białych tablic i flipchartów, okrągła końcówka o grubości 2-3 mm, zmywalna na sucho bez pozostawiania śladów, wysoka jakość

#ad
Schneider #ad - Wysoka wydajność znakowania i długa trwałość. Jest bezzapachowa i nie zawiera toluenu i ksylenu. Atrament cap-off nie wysycha, nawet jeśli marker pozostaje otwarty przez 2-3 dni.

Obudowy z serii markerów są produkowane od maja 2019 roku z zawartością recyklingu >95% i pochodzą z surowców niebędących składem oszczędności. Możliwość ponownego napełnienia za pomocą stacji uzupełniającej Maxx 665. Mocne, intensywne kolory czcionki są dobrze czytelne na tablicy i papierze również w tylnych rzędach. Cztery kolory: czarny, niebieski, czerwony, zielony.

Uniwersalny talent z okrągłą końcówką i grubością linii 2-3 mm. Optymalna do białych tablic suchościeralnych, flipchartów, tablic magnetycznych, tablic korkowych lub tablic memo. Kolor markera do tablic suchościeralnych można wycierać na sucho bez pozostawiania śladów i nie przebija się na kolejne strony w przypadku flipchartów.
MarkaSchneider #ad
ProducentSchneider Schreibgeräte #ad
Wysokość3.94
Długość6.3
Waga0.2
Szerokość0.83
Numer części4004675096883
Model129084
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

6. Staedtler

#ad

Szerokość linii, wysoka jakość Made in Germany, STAEDTLER 301 WP4 tablica suchościeralna Lumocolor, okrągła końcówka ok. 1 mm, zestaw 4 żywych kolorów,, zmywalna na sucho i bez pozostawiania śladów

#ad
Staedtler #ad - Trzonek pp i nasadka gwarantują długą żywotność, brak parowania atramentu, wyprodukowano w Niemczech. Zakres dostawy: 4 kolory czerwony, zielony, niebieski, czarny w stabilnym, ustawianym pudełku Staedtler.8h cap-off – może leżeć otwarty przez 8 godzin bez wysychania klimat badania zgodnie z ISO 554 – zapewnia wysoką niezawodność. Blokowana okrągła końcówka, szerokość linii ok. 1 mm – zapobiega wciśnięciu końcówki w trzpień. Szybkoschnący, bezzapachowy, tusz niezawierający ksylenu i toloulu.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość0.71
Długość5.94
Waga0.11
Szerokość2.01
Numer części301 WP4
Model301 WP4 ST
GwarancjaGwarancja producenta: brak

7. Chalkola

#ad

Zmywalne, tablic, Chalkola Pisaki kredowe do tablicy, 3 mm, białe – 6 markerów kredowych, odwracalna końcówka – pisak kredowy biały do okien, białe, jako pisak do szkła – markery kredowe dla dorosłych

#ad
Chalkola #ad - Malowanie, nietoksyczne, majsterkowanie urodzinowe dla dzieci sprawiają teraz wiele radości. Biały pisak kredowy jest idealny dla profesjonalnych artystów, matek, studentów, początkujących, a także dla właścicieli firm lub właścicieli restauracji.

Pisaki kredowe do okien białe, zmywalne i trwałe na porowatych powierzchniach, folia tablicowa samoprzylepna - zmywalna na mokro na powierzchniach nieporowatych. Biały pisak może być również używany do innych kreatywnych dzieł sztuki, menu i menu, album fotograficzny, takich jak projekty DIY, księga gości na urodziny i komunię oraz podczas nauczania. Białe pisaki kredowe są przyjazne dla dzieci, literowanie, znaki, bezpyłowe i bezzapachowe.

Biały marker kredowy ma odwracalną cienką końcówkę 3 mm – okrągłą i klinową końcówkę. Marker kredowy, końcówka klinowa i okrągła końcówka idealnie nadają się do pisania ręcznego, malowania i rysowania. Te pisaki do okien nadają się również idealnie jako pisaki do szkła zmywalne. Idealnie nadają się jako pisaki do malowania na szkle, drewno, pisaki do okien, takich jak płótno, tablic, papier.
MarkaChalkola #ad
ProducentChalkola #ad
Waga0.26
Numer częścichk_6white_3mm

8. edding

#ad

Do tablic suchościeralnych, 8 pisaków do tablic suchościeralnych, zmywalne, okrągła końcówka 1,5-3 mm, flipchart, tablicy, edding Zestaw 360 markerów do tablic suchościeralnych, kolorowe kolory

#ad
edding #ad - Marker do tablic z okrągłą końcówką nadaje się do tworzenia wyrazistych symboli, obrazów i grafik na tablicach suchościeralnych lub papierowych flipchartów podczas spotkań i codziennej pracy biurowej. Końcówka okrągła około 1, 5-3 mm.

Zestaw zawiera 8 markerów do tablic suchościeralnych – czarny, niebieski, żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, brązowy i fioletowy. Można wycierać suchą szmatką ze wszystkich gładkich powierzchni, takich jak szkło, emalia i melamina. Nasadkę można zdjąć na krótki czas, bez ryzyka wysuszenia atramentu. Marker edding 360 jest dostępny w 10 różnych kolorach; dostępne są inne szerokości linii niż markery edding 363 i edding 361.

Szybkoschnący, odporny na blaknięcie atrament; pisak do tablic suchościeralnych może pozostać otwarty przez kilka dni bez wysychania – dostępne są wymienne końcówki. Marker do tablic suchościeralnych z odpornym na światło, bezzapachowym tuszem. Redni marker do tablic suchościeralnych lub papieru; tusz jest lekko suchy i można go zmyć bez pozostawiania śladów ze szkła, emalii, melaminy. Możliwość ponownego napełnienia.
Markaedding #ad
Producentedding #ad
Wysokość0.79
Długość5.71
Waga0.29
Szerokość5.71
Numer części360/8S
Model360/8S
Gwarancja2

9. Lenski

#ad

Pisaki do malowania, dla dzieci, Lenski 12 pisaków kredowych do okien i tablic, kredy okienne, 6 mm, zmywalne, markery kredowe do okien z markerami do tablic suchościeralnych, prezenty wielkanocne

#ad
Lenski #ad - Wstrząsnąć markerem, nacisnąć końcówkę pionowo w marker przez kilka sekund, atrament spływa w dół, gotowe. Najlepszy prezent dla dzieci i dorosłych – zestaw markerów kredowych lenski liquid to najlepszy prezent dla Twoich dzieci. Idealnie nadaje się do majsterkowania i projektów DIY.

Nadaje się dla dzieci i dorosłych. Wszystkie kolory są bardzo pigmentowane, żywe i trwałe. Markery lenski nadają się do różnych powierzchni, takich jak gładkie tablice suchościeralne i kredowe Wet Erase, szkło i lustro. 12 żywych kolorów – 12 płynnych markerów kredowych. Przetestuj najpierw w rogu. Jeśli kredy nie były ostatnio używane, potrząśnij nimi dokładnie z nałożoną nasadką. Lista jest długa. Prezenty wielkanocne dla dzieci. Napisz na każdej zagruntowanej tablicy kredowej, tablicach suchościeralnych, naklejkach, szkle lub innej nieporowatej powierzchni.

Puść swoje dzieci na oknach i stwórz mnóstwo sztuki okiennej! Atwe w obsłudze – markery lenski liquid chalk są bardzo łatwe w obsłudze. Ważne! - nigdy nie należy używać kredy na farbach tablicowych lub porowatych tablicach o złej jakości. Dzieci pokochają rysowanie płynnymi markerami kredowymi firmy Lenski Dzięki markerom Lenski Chalk możesz stworzyć wiele dekoracji bożonarodzeniowych na Boże Narodzenie, Halloween, Święto Dziękczynienia, przyjęcie urodzinowe.
MarkaLenski #ad
ProducentLenski #ad
Wysokość1
Długość1
Waga0.66
Szerokość1
Numer części1

10. Staedtler

#ad

Staedtler Lumocolor 351 B WP6 markery do tablicy suchościeralnej, z klinową końcówką, wysoka jakość, ścieralne na sucho, nie pozostawiają śladów na tablicy, szerokość linii2 lub 5 mm, wielokolorowa, zestaw 6 kolorów

#ad
Staedtler #ad - Klinowa końcówka, szerokość ok. 2 lub 5 mm – zapobiega wgnieceniu końcówki w obudowę. Ochrona przed wysychaniem: marker może przez wiele dni pozostawać bez nasadki, bez ryzyka wyschnięcia warunki badania wg ISO 554.

Zawartość przesyłki:6 kolorów pomarańczowy, zielony, czerwony, fioletowy, niebieski, czarny w stabilnym pojemniku Staedtler z możliwością ustawienia. Cieralne na sucho, szkło i porcelana, nie pozostawiają śladów na takich powierzchniach jak białe tablice, szybkoschnące, atrament nie zawiera ksylolu ani toluolu. Obudowa i nasadka z tworzywa PP gwarantują długi okres eksploatacji; łatwe napełnianie atramentem Staedtler.
MarkaStaedtler #ad
ProducentStaedtler #ad
Wysokość1.06
Długość5.94
Waga0.22
Szerokość4.65
Numer części351 B WP6
Model351 B WP6ST
GwarancjaNo