Top 10 Yton Säge – Ostrza piły wyrzynarki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LAIWOO

#ad

Piła szablasta do betonu komórkowego, LAIWOO Brzeszczoty do piły szablastej do kamienia, betonu do Einhell, piła Ytong, Dewalt, brzeszczoty ze stali węglowej, Bosch S1243HM, 305 mm

#ad
LAIWOO #ad - Ten brzeszczot do piły szablastej został zaprojektowany w celu zmniejszenia ilości wytwarzanego pyłu i jest wyposażony w optymalizację wagi dla niższego poziomu wibracji. Uniwersalna maszynakamień do piły szablastej do popularnych pił akumulatorowych, Hilti, Black & Decker, Metabo, takich jak piła do recypro, Einhell, Festool, Milwaukee, piła tygrysie firmy Bosch, Flex, Skil i wiele innych.

Brzeszczot ze stopu wolframu o wysokiej twardości – korpus jest stabilnym i twardym, odpornym na zużycie stopem o wysokiej zawartości węgla. Nadaje się do zastosowania – może być stosowany do cegieł, betonu komórkowego, kamienia wapienno-piaskowego, płyt kompozytowych cementowych. Szerokie spektrum zastosowań – może być stosowany do usuwania ścian, okien i innych starzejących się części budynków, drzwi, może być również stosowany do naprawy wody, prądu i ogrzewania rur oraz czyszczenia ogrodów i podwórek.

Również żywotność brzeszczotu szablastego jest bardzo wysoka, a prędkość cięcia jest szybka i dokładna. Ywotnośćzmniejsz powierzchnię styku między brzeszczotem a obiektem tnącym dzięki dużej grubości ostrza i bardzo dużemu podziałowi zębów.
MarkaLAIWOO #ad
ProducentLAIWOO #ad
Numer częściSaw Blade1

2. Augusta Heckenrose

#ad

Augusta piła do betonu komórkowego 750 mm I piła ręczna ze stali taśmowej C75 ze stabilnym drewnianym uchwytem I wytrzymałe piły konstrukcyjne z grubym uzębieniem pchowym do bloczków z betonu

#ad
Augusta Heckenrose #ad - Długość ostrza 750 mm. Piła budowlana do bloczków z betonu komórkowego i gotowych elementów. Bardzo stabilne wykonanie. Drewniany uchwyt. Bardzo duże ząbki 16 mm z hartowanymi końcówkami zębów.
MarkaAugusta Heckenrose #ad
ProducentAugusta #ad
Waga1.63
Numer części38128 750 AMA
Model38128 750 AMA

3. VonLux

#ad

VonLux Stein HM Brzeszczot do piły szablastej 305 mm piły kamień cegła poroton beton porowy beton gazowy cegła cementowy materiał pilarki z twardego metalu

#ad
VonLux #ad - Odpowiednie grubości materiału < 250 mm, podczas gdy bardzo szeroki korpus 50 mm oraz grube ścianki 1, 8 mm zapewniają najwyższą stabilność. Nie nadaje się do drewna i tworzyw sztucznych.

Długość cięcia lub długość ząbkowania: 255 mm. Brzeszczot do piły szablastej hm wyposażony jest w zęby z twardego metalu, co zapewnia wydajne cięcie/oddzielanie materiałów o wysokiej ścierności. Idealnie nadaje się do piłowania cegieł, kamienia glinkowego, Hitachi, Bosch, DWT, dewalt, Hilti, Festo, metabo, Makita, zaprawy murarskiej. Standardowe systemy uniwersalnych trzonków 1/2" i bardzo długi podział zębów ostrza 12, 7 mm zapewniają szybkie rezultaty cięcia. Pasują do aeg, pumeksu, betonu komórkowego, cementu, B&D, betonu gazowego, Skil.
MarkaVonLux #ad
ProducentVonLux #ad
Wysokość0.01
Długość12.01
Szerokość1.97
Numer częściINNODEB105

4. Elecoutek

#ad

Betonu, cegły, betonu gazowego S0243HM, 225 mm, akcesoria do cięcia kamieni Ytong, betonu porowatego, brzeszczot do piły szablastej, Elecoutek Brzeszczot do piły szablastej, twardy metal

#ad
Elecoutek #ad - Uniwersalny brzeszczot do piły szablastej:elecoutek brzeszczot do piły szablastej do cegieł nadaje się do popularnych pił akumulatorowych, Festool, Black & Decker, takich jak piła szablasta, Metabo, Einhell, Flex, Bosch, piła do recypro, piła tygrysie Makita, Skil, Milwaukee, Hilti. Tnie różne materiały:brzeszczoty do piły szablastej do metalu mają ostrą krawędź tnącą do szybkiej obróbki i cięcia betonu komórkowego, żywicy epoksydowej, cegieł, płyt cementowych, twardymi kamieniami, gazobetonu, grubego drewna itd.

Bardzo precyzyjne cięcie:brzeszczot do betonu komórkowego ma dobrze rozłożony podział zębów o wielkości 13 mm, wszystkie zęby są ostre i czysto spawane, co zapewnia mniejsze tarcie. Możliwość zastosowania w pracach budowlanych, renowacyjnych lub rozbiórkowych. Beztarciowa praca podczas piłowania:zestaw brzeszczotów jest wykonany ze stali z twardego metalu, są stabilne i trwałe, ze strukturą ze stali węglowej, zęby z węglika wolframu, wyjątkowo odporne na wysokie temperatury i uderzenia.

Szybko usuwają pozostałości powstałe podczas cięcia i umożliwiają szybkie i precyzyjne cięcie. Nie tnie betonu kamieniami, porotonu, ytong, cementu, czerwonych cegieł, piaskowców wapiennych, cienkimi gałązkami itd. Dzięki optymalizacji wagi redukuje wibracje, zapewniając bardziej wydajne, szybsze i czystsze cięcie. Wysoka wydajność cięcia: kamień brzeszczot do piły szablastej został zaprojektowany w celu zmniejszenia ilości wytwarzanego pyłu oraz oszczędnego i szybkiego cięcia muru.
MarkaElecoutek #ad
ProducentElecoutek #ad
Wysokość0.12
Długość9.06
Szerokość1.57
Numer części‎‎Yi-IBDM

5. Carseatty

#ad

Profesjonalny brzeszczot do piły szablastej, betonu S1243HM, 305 mm, 2 szt. brzeszczoty do piły szablastej, drewna, cegły, Brzeszczot do piły szablastej do kamienia, do cięcia kamienia

#ad
Carseatty #ad - Na ten produkt objęty jest roczną gwarancją. Profesjonalna prędkość cięcia jest szybka, gruba i prosta. Szerokie spektrum zastosowania: ten brzeszczot do piły szablastej nadaje się do cięcia porowatego betonu, materiałów ściernych itp. Wysoka twardość piły do cegły: wykorzystuje mocny i odporny na zużycie stop o wysokiej zawartości węgla.

Ogólne brzeszczoty do piły szablastej: nadają się do popularnych pił akumulatorowych, skil. Dobra wydajność cięcia: ten brzeszczot do piły szablastej ze stali nierdzewnej został specjalnie zaprojektowany, aby zmniejszyć ilość wytwarzanego pyłu i jest wyposażony w optymalizację ciężaru, aby zmniejszyć wibracje. Idealny do prac budowlanych, cementu włóknistego, tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, żywicy epoksydowej, czerwonej cegły, renowacyjnych lub rozbiórkowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania po otrzymaniu produktu, einhell, możesz skontaktować się z nami, Festool, Metabo, Black & Decker, Makita, Milwaukee, takich jak Bosch, Hilti, Flex, a my udzielimy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Trwałe, duży podział zębów 13 mm zapewnia szybkie rezultaty cięcia. Profesjonalny brzeszczot piły: skośna konstrukcja doskonale nadaje się do cięcia i osiągania wąskich obszarów do precyzyjnego cięcia, a także przedłuża żywotność brzeszczotu. Kupuj bez obaw.
MarkaCarseatty #ad
ProducentCarseatty #ad
Wysokość0.01
Długość12.01
Szerokość2.01
Numer częściLYP-G26A-1-022DE

6. LAIWOO

#ad

Brzeszczoty ze stali węglowej, betonu do Einhell, S2243HM, piła Ytong, Dewalt, piła szablasta do betonu komórkowego, Bosch długość 455 mm, LAIWOO Brzeszczoty do piły szablastej do kamienia

#ad
LAIWOO #ad - Rodki ostrożności – zmniejszenie powierzchni styku między brzeszczotem a obiektem tnącym może wydłużyć żywotność brzeszczotu. Szerokie spektrum zastosowań – może być stosowany do usuwania ścian, drzwi, prądu i ogrzewania rur oraz czyszczenia ogrodów i podwórek. Bardzo szeroki korpus 51 mm, nadaje się do cięcia najtwardszych materiałów ściernych.

Podział zębów o wielkości 13 mm zapewnia szybkie rezultaty cięcia. Ogólny brzeszczot do piły szablastej – uniwersalny trzonek 5 i 2 tpI podział zębów kompatybilny z kilkoma rodzajami pił szablastych. Brzeszczot piły ze stopu wolframu o wysokiej twardości – korpus jest stabilnym i twardym, grubość 1, 5 mm, odpornym na zużycie stopem o wysokiej zawartości węgla. W tym wspólny akumulator recipro i piła tygrysa, pasuje do pił z uniwersalnym trzonkiem 0, 5 cala.

Na przykład cegła, płyta gipsowo-kartonowa, poroton i ich pochodne. Profesjonalny brzeszczot do piły szablastej – konstrukcja z długim ostrzem tnącym bez problemu tnie i oddziela materiały budowlane, pumeks, ytong, beton porowaty, takie jak cegły o grubości mniejszej niż 25 cm. Praktyczny i trwały, może być również stosowany do naprawy wody, okien i innych starzejących się części budynków, oszczędny. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych tarcz tnących, skontaktuj się z nami natychmiast, a my rozwiążemy je dla Ciebie! .
MarkaLAIWOO #ad
ProducentLAIWOO #ad
Wysokość0.2
Długość16.93
Szerokość1.97
Numer częściLAI01

7. LAIWOO

#ad

Brzeszczoty ze stali węglowej, LAIWOO Brzeszczoty do piły szablastej do kamienia, betonu do Einhell, piła szablasta do betonu komórkowego, Dewalt, piła Ytong, Bosch 505 mm

#ad
LAIWOO #ad - Ten brzeszczot do piły szablastej został zaprojektowany w celu zmniejszenia ilości wytwarzanego pyłu i jest wyposażony w optymalizację wagi dla niższego poziomu wibracji. Szerokie spektrum zastosowań – może być stosowany do usuwania ścian, okien i innych starzejących się części budynków, może być również stosowany do naprawy wody, drzwi, prądu i ogrzewania rur oraz czyszczenia ogrodów i podwórek.

Uniwersalna maszynakamień do piły szablastej do popularnych pił akumulatorowych, Metabo, Flex, piła tygrysie firmy Bosch, takich jak piła do recypro, Hilti, Milwaukee, Festool, Makita, Black & Decker, Einhell, Skil i wielu innych. Ywotnośćzmniejsz powierzchnię styku między brzeszczotem a obiektem tnącym dzięki dużej grubości ostrza i bardzo dużemu podziałowi zębów.

Nadaje się do zastosowania – może być stosowany do cegieł, betonu komórkowego, kamienia wapienno-piaskowego, płyt kompozytowych cementowych. Również żywotność brzeszczotu szablastego jest bardzo wysoka, a prędkość cięcia jest szybka i dokładna. Brzeszczot ze stopu wolframu o wysokiej twardości – korpus jest stabilnym i twardym, odpornym na zużycie stopem o wysokiej zawartości węgla.
MarkaLAIWOO #ad
ProducentLAIWOO #ad
Numer częściSB-01

8. SOBEAU

#ad

Długość 305 mm S1243HM, brzeszczot do piły szablastej do kamienia, cegły, węglika spiekanego do piły szablastej do betonu komórkowego, płyt cementowych i betonu, betonu, Brzeszczot do piły

#ad
SOBEAU #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące samego produktu, możesz skontaktować się z nami, a my odpowiemy Ci w ciągu 10 dni 24 godzin. Doskonała wydajność cięcia: ten brzeszczot do piły szablastej został specjalnie zaprojektowany, aby zmniejszyć ilość wytwarzanego pyłu i jest wyposażony w optymalizację wagi, aby zmniejszyć wibracje.

Obsługa klienta: zmniejszenie powierzchni styku między brzeszczotem piły a obiektem tnącym może wydłużyć żywotność brzeszczotu. Brzeszczot ze stopu wolframu o wysokiej twardości: wykorzystuje mocny i odporny na zużycie stop o wysokiej zawartości węgla. Szerokie spektrum zastosowań: nadaje się do cięcia porowatego betonu, materiałów ściernych itp. Instalacji elektrycznych i grzewczych, a także do naprawy wody, czerwonej cegły, drzwi i okien oraz innych starzejących się części budynków, nadaje się do demontażu ścian, cementu włóknistego, a także czyszczenia ogrodu i podwórza.

Bardzo szeroki korpus 51 mm o grubości 1, brzeszczot do piły szablastej do cegieł jest trwały, 5 mm, profesjonalna prędkość cięcia jest szybka, gruba i prosta. Ogólny brzeszczot do piły szablastej: nadaje się do popularnych pił akumulatorowych, takich jak Bosch, Black & Decker, Flex, Festool, Milwaukee, Makita, Metabo, Skil, Einhell, Hilti. Duży podział zębów 13 mm zapewnia szybkie rezultaty cięcia.
MarkaSOBEAU #ad
ProducentSOBEAU #ad
Numer częściHJ-269

9. Connex

#ad

COX808965, uchwyt 2-komponentowy, Connex Piła do betonu gazowego 450 mm zęby hartowane

#ad
Connex #ad - Ródło energii: Zasilany ręcznie. X 14, 5 w cm. X 57, 0 wys. Uchwyt dwukomponentowy. Wymiary opakowania: 3, 5 dł. Uchwyt z ogranicznikiem 90° i 45°. Hartowane zęby.
MarkaConnex #ad
ProducentConmetall #ad
Waga1.21
Numer częściCOX808965
ModelCOX808965

10. flintronic

#ad

Brzeszczotu do piły, kamienia, z węglika spiekanego, brzeszczoty do piły szablastej,, drewna, brzeszczoty do piły do Makity, flintronic Brzeszczot do piły szablastej, 455 mm, brzeszczot do metalu

#ad
flintronic #ad - Materiał premium: korpus piły wykonany jest ze stali węglowej, zęby są wykonane z wysokiej jakości stopu, który charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury i uderzenia oraz zapewnia długą żywotność. Ky, holz-her, 5 cala: parkside, aeg, almipex i inne popularne piły akumulatorowe co najmniej 1000 W. Wysoka precyzja: zęby z twardego metalu są specjalnie połączone z dużym podziałem zębów z szerokimi rowkami na ostrzu, dzięki czemu pozostałości powstałe podczas cięcia można dokładniej i szybciej usuwać oraz uzyskać szybkie i dokładne cięcie.

Wydajność cięcia: dzięki precyzyjnemu procesowi ostrzenia brzeszczot do piły szablastej jest bardzo ostry, aby zmniejszyć ilość wytwarzanego pyłu i jest wyposażony w optymalizację wagi, w połączeniu z dużym podziałem zębów, który zapewnia szybkie i precyzyjne cięcie ostrza. Zaprojektowany, z mocnym stalowym grzbietem, zaprojektowany do cięcia wysoce ściernych materiałów na bazie mineralnej, aby zmniejszyć wibracje. Wysoka kompatybilność: nadaje się do pił z wałem kardanowym 0, makita djr jr, skill, bosch gsa PSA, Mafel, Metabo ASE, Elu, atlas copco, kwb, Rexxer, flex, Milwaukee, Lenox, dema, panasonic, Black & Decker, Rockwell, Wolfcraft, porporporporter cable, Spare.

Podczas oddzielania drewna i metalu gwarantowana jest długa żywotność i optymalna wydajność cięcia. Starannie zadbane o codzienne potrzeby cięcia. Szerokie zastosowanie: nadaje się do cięcia: betonu komórkowego, czerwonej cegły, cementu włóknistego 225 mm, włókna szklanego, żywicy epoksydowej 150 mm; nadaje się do materiałów ściernych; może być również stosowany do cięcia mrożonego mięsa lub kości.
Markaflintronic #ad
Producentflintronic®-de #ad
Wysokość0.01
Długość17.91
Szerokość1.97
Numer częściF4EU-3097550
ModelF4-3097550